Центр EXARC-YEAR: Мережа підтримки України (SUN)

Йорк (UK), Nykøbing F. (DK), Львів (UA), 1 листопада 2022 

Нашим колегам в Україні!

EXARC, YEAR (Йоркським експериментально-археологічним дослідницьким центром) та український експерт Ярема Іванців об’єдналися для підтримки створення української мережі (SUN). 

І EXARC, і YEAR Center  учасники великої, активної міжнародної мережі – це наша сильна сторона, а також найпростіший метод бути ближчими до кожного із вас.

Тож, якщо Ви працівник музею під відкритим небом, археолог-експериментатор, синхронний перекладач або ж експерт із стародавніх ремесел — важливо, щоб Ви долучилися до ініціативи. Не обов’язково ставати членом EXARC або будь-якої іншої організації, якщо Ви з України і бажаєте приєднатися будь-ласка, звертайтеся до Яреми Іванціва.

Ви отримаєте (онлайн) професійні контакти, літературу, дискусії та матеріали, включаючи допомогу в управлінських питаннях,  обмін досвідом та передовими знаннями.

Лише EXARC налічує 400 членів у 40 країнах, багато з них можуть бути Вам корисними після закінчення війни. Ми звернулися до музейних фрілансерів, неурядових організацій та інших мереж із проханням приєднатися до ініціативи та взяти участь у нашій партнерській програмі. Контактна особа з України – Ярема Іванців.

Ми переконані, що міцна міжнародна мережа разом із українськими колегами,  принесе користь як Вам, так і міжнародній спільноті. Ми віримо, що дослідження, освіта та збереження культурної спадщиною є життєво важливими для кожної країни. Також з огляду на умови, які склалися, українська культура повинна бути захищеною.

Будемо раді почути та підтримати Ваші пропозиції.

з Найкращими побажаннями, 

 Еймі, Роланд та Ярема.